Рівне Live

   

22 березня 2017
15:59 - Igor Molotok До мене, як до народного депутата надходять численні звернення стосовно залізничного сполучення по станції Конотоп, а саме курсува...

До мене, як до народного депутата надходять численні звернення стосовно залізничного сполучення по станції Конотоп, а саме курсування пасажирських потягів №23/24 Москва-Одеса, №55/56-89/90 Москва-Хмельницький/Жмеринка, №5/6 Москва-Київ. Вони роблять в Конотопі лише технічну зупинку. І це дуже не зручно для пасажирів.
Спільно з головою Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич, директором з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігорем Романківим та представниками громадськості м. Конотоп провели зустріч, на якій розглянули можливість відновлення зупинки трьох вищезазначених потягів на станції Конотоп.
Сподіваюсь, що за результатами зустрічі та наших спільних зусиль у вирішенні цього питання, у недалекому майбутньому зупинку названих потягів у Конотопі буде відновлено!

( Igor Molotok )
15:33 - Ярослав Дубневич Разом з братом Богданом передали п'ять позашляховиків волонтерам Фонду допомоги армії "Повернись живим". Вже завтра ці автомобілі ...

Разом з братом Богданом передали п'ять позашляховиків волонтерам Фонду допомоги армії "Повернись живим".
Вже завтра ці автомобілі відправляться на передову в Авдіївку 72 бригаді.

Нехай з користю служать в боротьбі з російським окупантом!

...

На цьому зупинятись не збираємось, бо допомога армії в пріоритеті. Також проговорили подальшу співпрацю щодо запуску проекту автономних безпілотників.
Завдяки співпраці з волонтерами зробимо все можливе, щоб ще на крок наблизити перемогу!

( Ярослав Дубневич )

21 березня 2017

20 березня 2017
12:13 - Євген Карась "Режим-на-отжим", "i hate you", "fuck the police". Написано з чітким почерком. Знайти власника абсолютно реально. Але не це стрив...

"Режим-на-отжим", "i hate you", "fuck the police".

Написано з чітким почерком. Знайти власника абсолютно реально. Але не це стривожило. Проблема навіть не в тому що стріляють. І не в тому куди. А в тому ЗА ЩО.

Сашка "Білого" убила нова влада, бо переживала, що розвалить державу своєю радикальністю. Пройшло три роки і держава хитається. Але не від радикалів. Сашко - мертвий. Саме ви - пашинські, порошенські, кононенки - тихим бардаком та безпросвітною корупцією, спокійно шата...єте країну з небезпечною амплітудою.

І тут у вікно влітає РПГ. Народ взреве захватом. "Наші хлопці їб...ть, гей, порядок наведуть!"

Так, "Білий" був польовим командиром. Ефективним, сміливим, вольовим. Головне, що не жадібним. Жив скромно. І на хвилі революційного успіху, хвилю коштів, яка пішла до його команди, відправив на потреби руху, а не у кишеню. "Білий" став би героєм війни, а пізніше скоріше за все принциповим рішучим політиком.

"Білий" мав чітке уявлення про справедливість і межі. Тому як крейсер різко йшов до своєї мети. Не спокушаючись на гроші. Не лякаючись куль. Тому "Білий" загинув, а інші - живі.

Чому живі?

Деякі відомі особи зі старого УНА-УНСО в сучасній політиці скурвилися. Аж так, що від них розбіглося взагалі усе оточення.

Загинув той, хто міг бути маяком. Лишилися ті, хто стали баластом.

І маємо тепер дезорганізоване національне військо.

"I hate you". Це ж fail...

Сьогодні в Рівному вальнули з гранатомета по будівлі поліції. Потрапили по кабінету Serhii Merchuk, майданівця, бійця "Азову" в 2014-му році. З одного боку - це правильно, що Євдокімову і Яремі не забули "Білого". З іншого - Мерчук та поліція Рівного не ті, хто має нести за це відповідальність. Гарячі дискусії веселі та зараз захлинуть мережу. Хоча в цілому мені похер.

Турбує, що ті, хто зараз їб...нули по вікну, не мають ні стратегії, ні тактики. Та й мрій про велику Україну немає. Є ненависть, злоба та бойовий запал. Це власне той деструктивний анархізм, який додумували "Білому", коли боялися, що він усе розвалить. Якщо такий запал зараз додати до розваленої корупцією порошенок країни, то все якраз і на..бнеться.

Але не до кінця. Не думаю, що утратимо країну.

Небесна сотня, "Білий", покійні солдати війни - це моральний фундамент на якому можна викарабкатися з любої прірви.

Як би не було тяжко, ти просто згадай, що ти живий, а їхній подвиг безсмертний. І тепер любою ціною завершимо розпочату нашими героями справу.

( Євген Карась )

19 березня 2017
20:10 - Богдан Дубневич Вихідні на окрузі пройшли активно! Поспілкувався з більше як 50 мешканцями, тому дякую за довіру. У Давидівській ОТГ чимало пробл...

Вихідні на окрузі пройшли активно!
Поспілкувався з більше як 50 мешканцями, тому дякую за довіру.
У Давидівській ОТГ чимало проблем. Серед них питання щодо ліфтів, прибудинкових територій, пенсій, комунальних послуг та медичної допомоги.
У Звенигородській сільській раді гостро стоїть проблема з дамбою. Є питання зі садочком, школою та стадіоном. Усе по черзі, будемо вирішувати.
Як завжди, за графіком наступних прийомів, стежте тут. Інформуватиму згодом!

( Богдан Дубневич )
14:34 - Богдан Дубневич Шевченківські дні на Пустомитівщині! Вчора віддали шану нашому великому Кобзареві у Зубрянському народному домі!...

Шевченківські дні на Пустомитівщині!
Вчора віддали шану нашому великому Кобзареві у Зубрянському народному домі!

( Богдан Дубневич )

18 березня 2017
18:09 - Богдан Дубневич Сьогодні прийняв більше 30 виборців на особистому прийомі в моїй рідній Зубрі. Особливо приємно бачити людей, з якими знаюся з ди...

Сьогодні прийняв більше 30 виборців на особистому прийомі в моїй рідній Зубрі.
Особливо приємно бачити людей, з якими знаюся з дитинства. Дякую як місцевим, так і львів'янам, що прибули на розмову.
Усі озвучені проблеми спробуємо вирішити.
Нагадую, завтра о 13.00 буду у Давидівській с/р, о 15.00 в Звенигородській с/р.

( Богдан Дубневич )

17 березня 2017
20:36 - Екатерина Рошук Наблюдаю сегодня за очередной серией, происходящего в Фейсбуке, противостояния между журналистами программы "Схемы" и ГПУ. Суть в ...

Наблюдаю сегодня за очередной серией, происходящего в Фейсбуке, противостояния между журналистами программы "Схемы" и ГПУ.

Суть в том, что Генпрокурор однажды позволил себе назвать борцов с коррупцией "скунс активистами" и теперь названные так люди, используют любую возможность наброситься на ГПУ.

В моем идеальном мире, где царит профессионализм и взаимное уважение, подобное неприемлемо. Увы, мы живем не в моем идеальном мире.

...

Имел ли право Генпрокуратур позволить себе такое? Я считаю, что нет. Но, если вспомнить его предшественника господина Шокина, который никогда не ставил на место журналистов и активистов, позволяющих себе непрофессионализм и неуважение, то все не так однозначно.

На этом фоне вспомнился никем прежде незамеченный эпизод. Вы помните, опубликованную Андреем Дзиндзей, переписку журналистки "Схем" Натальи Седлецкой с нардепом Сергеем Лещенко, где она советует ему сыграть на опережение и опубликовать фото дома, где он живет. Но там было не только это. А еще и это:

"Надо показать на этом фоне пару ярких депов, которые получают доход с бизнеса, интересы которого лоббируют. И что назк их не думает трогать, и лично этого Писаренко тролить" - пишет Седлецкая Лещенко.

"Например Дубневича" - отвечает Лещенко.

Эта переписка происходит как раз во время расследования, реализуемого НАПК (НАЗК укр.) по квартире Лещенко. Как вы помните, Лещенко тогда вел активную медиа работу против братьев Дубневичей.

С Лещенко всем всё давно понятно. И говорить тут не о чем. А вот журналист-расследователь, которая работает против одних политиков в интересах других (в этом эпизоде Лещенко) - это не просто крах всех стандартов, которым якобы очень четко следует "Радио Свобода" за деньги американских налогоплательщиков, но это и опасно для государства.

Когда журналистка, чья работа - борьба с коррупцией, предлагает дискредитировать только созданный орган по борьбе с коррупцией и помогает это сделать - это действительно опасно.

Потому что журналисты, особенно антикоррупционные, особенно за американские деньги у нас возведены в ранг святых. Как оказывается, очень зря.

Скриншот переписки прилагаю.

( Екатерина Рошук )
17:58 - Олексій Бучинський Під час сесії Рівненської обласної ради разом з керівником "Правого сектору" Рівненщини Руслан Іванчук та головою Рівненського обл...

Під час сесії Рівненської обласної ради разом з керівником "Правого сектору" Рівненщини Руслан Іванчук та головою Рівненського обласного осередку "Національного корпусу" Ігорем Сухим представили Національний маніфест про об'єднання зусиль ВО "Свобода", "Правого сектору" та "Національного корпусу" у боротьбі за майбутнє держави.

Ми підтверджуємо єдність наших трьох сил на Рівненщині! Усвідомлюючи катастрофічний стан країни, "Правий сектор", "Національний корпус" та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" гуртується у єдиний націоналістичний кулак, здатний дати відсіч ворогам українського народу. Основна наша мета - здобуття й розбудова великої України, здатної забезпечити добробут наших громадян та майбутнє підростаючого покоління.

( Олексій Бучинський )
Найактуальніші новини Рівне та Рівненської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Рівного, репортажі з місця подій Рівного, економіка Рівненської області, політика Рівного, культурне життя, спорт в Рівне.