Рівне Live

   

19 лютого 2017

18 лютого 2017

17 лютого 2017
13:44 - Олег Кулініч Сьогодні ряд агропідприємств зіткнулися з проблемою – у них почали вимагати ліцензію на перевезення небезпечних вантажів. Справа в...

Сьогодні ряд агропідприємств зіткнулися з проблемою – у них почали вимагати ліцензію на перевезення небезпечних вантажів. Справа в тому, що більшість товарів, які відправляють та одержують аграрії, такі як шрот, агрохімікати, добрива, є небезпечними вантажами. Дійсно, такі вантажі мають перевозиться за наявності ліцензії на перевезення, але до цього часу це не вимагалося від відправників та одержувачів вантажів. З недавнього часу «Укртрансбезпека», посилаючись на діючі законо...давчі та нормативні акти, наполягає на необхідності отримання ліцензій підприємствами, які є відправниками небезпечних вантажів.

Зараз уряд намагається ще більше «закрутити гайки» і прописати у проекті №4644, що «відправлення» та «одержання» вантажу є діяльністю з перевезення небезпечних вантажів та однозначно потребує ліцензування! При підготовці проекту №4644 до другого читання я з колегою Віктором Остапчуком подав відповідну правку до Комітету з питань транспорту, якою ми пропонували виправити як існуючу ситуацію, так і не допустити ще більшого погіршення цієї ситуації, яке може виникнути після прийняття законопроекту. Проте комітет правку не підтримав.

Тому я ініціював збір підписів і разом з колегами-членами Аграрного комітету направили спільного листа на ім’я голови Комітету з питань транспорту Ярослава Дубневича з вимогою переглянути рішення комітету у частині цього положення.

( Олег Кулініч )

16 лютого 2017

15 лютого 2017

14 лютого 2017
Найактуальніші новини Рівне та Рівненської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Рівного, репортажі з місця подій Рівного, економіка Рівненської області, політика Рівного, культурне життя, спорт в Рівне.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: info@mass-media.info
Powered by QCMS