Рівне Live

   

20 січня 2017

19 січня 2017

18 січня 2017
16:39 - Serhiy Rudyk Сьогодні в Парламенті відбулася без перебільшення історична подія. Майже 50 депутатів-мажоритарників (незалежно від фракційної та ...

Сьогодні в Парламенті відбулася без перебільшення історична подія. Майже 50 депутатів-мажоритарників (незалежно від фракційної та політичної приналежності), зібралися за круглим столом для того аби поділитися своїм унікальним досвідом роботи на своїх округах. Серед питань, які встигли обговорити: особливості взаємодії з керівниками органів місцевого самоврядування; організація роботи громадських приймалень; робота з депутатським корпусом місцевих рад; реалізація проектів соці...ально-економічного розвитку територій... І це тільки наша перша зустріч 😊
Хотів би подякувати усім, хто відгукнувся на моє запрошення:
Євген Юрійович Рибчинський Oleksandr Kodola Oleg Medunitsya Oleh Petrenko Ігор Гузь Юрій Македон Yakov Bezbah Юрій Бублик Костянтин Яриніч Костянтин Іщейкін Maxim Kuryachiy Іван Куліченко Богдан Дубневич Ivan Vinnyk Ірина Констанкевич Антон Кіссе Антон Яценко Сергій Шахов Дмитро Лубінець Роберт Горват Віктор Шевченко Юрій Юрій Соловей Андрій Вадатурський Юрій Тимошенко Володимир Арешонков Oleg Barna Михайло Бондар Олександр Жолобецький Василь Яніцький Григорій Тіміш Іван Спориш Pavlo Rizanenko Анатолій Кузьменко Тарас Пастух Андрій Деркач Костянтин Павлов Олексадр Герега, і ще близько 10-м депутам, яких немає у ФБ. Всупереч думкам, які останнім часом поширюють у суспільстві, ніби мажоритарка – це зло, хотів би сказати наступне.
Приміром, тільки в минулому році, за мого сприяння було реалізовано 163 важливих проекти для виборців 198 виборчого округу, а станом на сьогодні, за 18 днів 2017-го, вже встиг відвідати 10 сіл округу та 2 "центральних" міста свого округу: Кам'янку та Смілу!
А чи давно ви бачили "списочників" в селах, з людьми? Чи може у розвалених ФАПах та сільських клубах?
В той же час, за кожним мажоритарником реальні люди та реальні справи.

P. S. За давнім українським звичаєм, пригостив своїх колег запашним короваєм зі Сміли та запросив у гості на Черкащину :-)

( Serhiy Rudyk )
13:05 - Олександр Дехтярчук Підготував з колегами Запит до Уряду з вимогою усунути несправедливу норму щодо не підвищення оплати праці працівників дошкільни...

Підготував з колегами Запит до Уряду з вимогою усунути несправедливу норму щодо не підвищення оплати праці працівників дошкільних закладів по відношенню до педагогічних працівників шкіл.#Дубно #Демидівка # Радивилів #Здолбунівщина #Млинівщина #Рівненщина

( Олександр Дехтярчук )
10:30 - Сергій Євтушок #УкраїнаЄдина, Київ, Україна. Цього року підтримав міжнародний флешмоб "United Ukraine" до Дня Соборності України. Чим більшу під...

#УкраїнаЄдина, Київ, Україна. Цього року підтримав міжнародний флешмоб "United Ukraine" до Дня Соборності України.

Чим більшу підтримку він матиме, тим більше людей знатиме про Україну та прагнення українців до відновлення територіальної єдності на Сході та в Криму у зв'язку з агресією РФ.

Запрошую долучатись і Вас!

...

Естафету прийняв від Іван Крулько передаю Vadym Ivchenko та Юрій Одарченко Csaba Faragó
#UnitedUkraine #Кiev #Ukraine

( Сергій Євтушок )

17 січня 2017
11:02 - Ігор Васюник Закон про Е-квиток ухвалено!!! 265 голосів «За» Українці будуть їздити в громадському транспорті європейського рівня якості. До ць...

Закон про Е-квиток ухвалено!!! 265 голосів «За»

Українці будуть їздити в громадському транспорті європейського рівня якості. До цього часу – кожна поїздка у міській маршрутці було лише приниженням гідності пасажирів.

Закон про Е-квиток (впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті) – це важливий і перший крок до змін. Далі рішення за органами місцевого самоврядування: наскільки швидко введуть Е-квиток в громадському транспорт...і – настільки влада міст дбає за мешканців своїх міст.

Основні моменти закону щодо Е-квитка:

- органам місцевого самоврядування надано всі необхідні повноваження щодо впровадження Е-квитка. Кожне місто самостійно визначатиметься впроваджувати чи ні Е-квиток. Так само міська влада визначатиме вид, форми носіїв, порядок обігу та реєстрації проїзних документів, затверджуватиме правила користування міським пасажирським транспортом.

- при запровадженні Е-квитка, пасажири будуть зобов’язані здійснювати реєстрацію проїзних документів та нести відповідальність за невиконання цієї вимоги.

- встановлюється обов’язковість Е-квитків для пільговиків у населених пунктах, де запроваджено автоматизовану систему оплати. Тут варто наголосити - що всі пільговики отримають Е-квиток безкоштовно.

Який результат ми отримаємо, ухваливши даний закон і давши можливість містам впроваджувати Е-квиток:

1) Підвищення безпеки на дорозі – водій слідкуватиме за дорогою, а не оплатою за проїзд;
2) Облік реального пасажиропотоку;
3) Оптимізація маршрутів;
4) Боротьба з корупцією та виведення коштів з «тіні»;
5) Впровадження зручних способів оплати за проїзд – банківською карткою, через мобільний телефон тощо.
6) Як наслідок - комфорт для пасажирів;
7) Реальна реформа згідно з європейськими принципами, яка матиме вплив на економіку в масштабах всієї країни/

Дякую колегам нардепам, усім фахівцям, які працювали над текстом Закону і всім, хто відстоював його.
Jaanika Merilo, Ярослав Дубневич, Tetyana Sadovska, Volodymyr Omelyan та багатьом-багатьом іншим

( Ігор Васюник )

16 січня 2017
Найактуальніші новини Рівне та Рівненської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Рівного, репортажі з місця подій Рівного, економіка Рівненської області, політика Рівного, культурне життя, спорт в Рівне.