Рівне Live

   

24 червня 2017
19:13 - Ярослав Дубневич Після панельних дикусій, перемовин та ділових зустрічей по відродженню Карпатського регіону на ІІ Форумі місцевого розвитку у Трус...

Після панельних дикусій, перемовин та ділових зустрічей по відродженню Карпатського регіону на ІІ Форумі місцевого розвитку у Трускавці, перейшли до справ практичних.
Відвідали заповідник Тустань", де саме відбувалися лицарські бої. А найголовніше висадили тут добрий десяток молодих саджанців тису, долучившись до рекреації лісового фонду.
Колись і вони стануть тисячолітньою окрасою наших Карпат

( Ярослав Дубневич )

23 червня 2017

22 червня 2017

21 червня 2017

20 червня 2017

19 червня 2017
22:59 - Андрій Лозовий Якщо перекладати з мови Ляшка на класичний в українській мові полтавський діалект: - словосполучення "повна хуйня" означає "все з...

Якщо перекладати з мови Ляшка на класичний в українській мові полтавський діалект:

- словосполучення "повна хуйня" означає "все зовсім погано" (якщо це справді хуйня - він навіть говорити не буде);

- просто "хуйня" значить "погано, але можна виправити";

...

"не годиться" - це "так собі";

натомість "так собі" - це "непогано";

"непогано" - "нормально";

"нормально" з вуст Ляшка - це "дуже добре";

слова "добре" в його лексиконі немає.

***
Це фото маестро Osman Karimov дуже дороге для мене. Одне з найдорожчих у житті. Сам пан фотограф це помітив і підколов мене.

Вперше в житті не знав, як написати текстівку до світлини. П'ять днів думав - і не міг сообразить...

Тому і написав правду, як думаю. Можливо, грубо і вайлувато. Але - чесно. Без купюр.

***
Звітую Олег Ляшко про роботу Рівненської парт.організації РПЛ. Спочатку він сказав: "непогано". А потім додав (задумавшись) нове слово: "ахуєть". Що б це значило?..

***
Дякую Oksana Lozova, Сергій Свисталюк, Володимир Ковальчук, Oksana Pikarska, Roman Stasyuk, Сашкові Ширяєву, Анатолий Омельянчук, Юра Білик, Вікторові Івановичу Юзепчуку, Сергій Женевський, Андрій Сайчук, пані Тані Воронко, Микола Шелюк, Іспанцю, Андрій Бронський, Василь Немеш, Володимир Кудрін, Анатолій Лащук, Леонід Безбах, Віктор Непомнящий та усім іншим причетним. Цієї епічної розмови без вас не було б.

Дякую братикам Ігор Мосійчук та Дмитро Лінько за те, що приділяють стільки уваги моєму рідному краю, який вже став рідним і для них.

Дякую усім ворогам, що робите нас такими сильними. #невсремось

( Андрій Лозовий )

18 червня 2017
Найактуальніші новини Рівне та Рівненської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Рівного, репортажі з місця подій Рівного, економіка Рівненської області, політика Рівного, культурне життя, спорт в Рівне.